מתקנים איכותיים

אם תשאלו מנהל מוסד או מנהל עסקים אשר מזמינים וצורכים כלל מוצרי טישיו ונייר מגבת . מהו הגורם המכריע לחסכון מרבי בעלויות נייר במאזן הצריכה השנתי . תתפלאו לשמוע את התשובה החוזרת ונשנית שבחמישים אחוז נגרם החסכון ממתקנים איכותיים לניירות טישו וניירות ניגוב. עוד לפני הנדון על רמת הניירות עצמם .

כחלק המרכזי הגורם לכך. הוא בעיקר נגזר מהניירות למתקני סמארט ומהניירות למתקני ניגוב בגליל אוטקאט . במוצרים אלו בעיקר ההבדל בין מתקנים איכותיים לשאינם , פעמים שזועק עד לב השמים . מכיוון שמתקן איכותי מורכב ברך כלל מצוות מהנדסים ומתכננים שישבו בחברה המייצרת וחשבו על הדקויות הקטנות עד להכרעת יצורו של המוצר הסופי לטובת הלקוחות הצורכים את הניירות .

דוגמא אחת מיני רבות היא במתקני טורק . שם ידוע שלקוחות שהתקינו מתקנים של חברת טורק. ירווחו שלאורך כל הדרך הניירות והמתקנים יעשו את עבודתם נאמנה בשימוש רציף . אך דא עקא  שמכיוון שמתקנים אלו נמכרים בהרבה ממחיר השוק . ובפרט בניירות התואמים אותם .

באה חברת צץ רץ וסרקה את שוק המתקנים בארץ וברחבי העולם במטרה לחבור ולייצר מתקנים שלא יפלו ברמתם על מתקני טורק . אך מאידך יתנו עת המענה המקסמלי לטובת הלקוחות . לאחר יגיעה רבה ולאחר מאמצים מרובים במסע שארך שנים רבות . נותנים אנו להחמיא לעצמנו בסיפוק שאכן את המתקנים שלנו ניתן להשוות אחד לאחד בנראות ובאיכות. אך כמובן מחירים ללא השוואה כלל .

המתקנים שמיוצרים על ידנו , מגיעים בגימור מוקפד ובאיכות מצוינת כשבסדרה ניתן למצוא החל ממתקנים לטישיו חתוך וכלה במתקנים לנייר מגבת חתוך ובגליל ומתקנים לסבון .

פנייתך התקבלה בהצלחה!

נציגנו יחזרו אליך בהקדם