נייר סופג חתוך

מכירים את ההמצאות והרעיונות שכשהם יוצאים לאור העולם. כולם שואלים איך לא חשבו על זה קודם? יש מוצר אחד שאין חולק על נחיצותו במטבח, והוא נייר סופג חתוך.

נייר מגבת או נייר סופג בלשון העם. הוא מוצר שימושי בעיקר לנשות החיל העסוקות השכם והערב בבישולים ובניקיונות. כשאצל רבים מהם זהו יד ימינם בכל המטלות האלו. נוסף על המטלות השגרתיות. בערב חג או שבת כשהצורך בנייר סופג עולה בדרך כלל חשובה נחיצותו פי כמה .

בנוסף על כך, הן בשגרה והן בעתות חג או שמחה. על הצורך הרגיל בשימוש בנייר סופג, הייתה דרישה לציבור הדתי שומר המצוות. לייצר גם נייר סופג חתוך המותר לשימוש בשבת ובחול. מוצר שמטרתו המובהקת היא כלי סיוע הכרחי ונצרך, אך מחויב הצורך הוא היותו חתוך ונשלף אחד אחד .

כאן נכנסת לשוק חברת צץ רץ במוצר ייחודי – נייר סופג חתוך צץ רץ נשלף אחד אחד לשימוש שוטף במטבח ובבית. הן לניגוב הידיים והן לספיגת מאכלים והן לכל שימוש במטבח. ללא חשש חילול שבת וחג להנאת הלקוחות שומרי המצוות בכלל ובפרט .

מה שמייחד את חברת צץ רץ שיווק נייר הוא שבנוסף לחשיבה הכללית על פיתוח המוצר, ייצרנו במיוחד עבור לקוחותינו – מתקן תואם בגימור מוקפד ומושלם לכל מטבח . בעיצוב אירופאי מהמם והכי חשוב קומפקטי במיוחד . זאת במטרה לייעל את השימוש במוצר ולחסוך בבזבוז הנגרם על ידי השימוש באופן הרגיל .

אלפי הלקוחות המרוצים המזמינים את הניירות שלנו עד הבית , יעידו על שביעות רצונם המושלם לכל לאורך הדרך .

פנייתך התקבלה בהצלחה!

נציגנו יחזרו אליך בהקדם