נייר צץ רץ ממוחזר או תאית?

למה להשתמש עם נייר בקיפול Z ? בכתבה זו תופיע התשובה!

משרדים רבים ומוסדות רבים, צורכים באופן יומיומי ובשימוש שוטף נייר צץ רץ לניגוב ידיים. הנקרא בפי העם – נייר צץ רץ 4000 או צץ רץ לידיים.

במשך כל השנים היו רגילים כולם להשתמש בנייר הממוחזר שמחירו זול בשלב הרכישה. אך ברור היה לכולם שהנייר הוא דק ופשוט ומיועד בעיקר לניגוב ידיים ולא לספיגה. וחסרון נוסף הוא שהצורך במהלך הניגוב הוא להשתמש בהמון דפים לניגוב.

המוסדות שהשקיעו מעט יותר רכשו את המתקנים לגלילים לנייר ניגוב או מתקן אוטוקאט בלשון העם. שמעלתו הייתה בעצם היותו מכיל נייר איכותי הרבה יותר, והצורך בשימושו היה מעט יותר בכל צריכה. חסרון מוכח היה במוצר זה הוא איסור שימושו בשבת מנגזרת איסור תלישה.

מה שהצריך לקוחות רבים להתקין 2 סוגי מתקנים. מתקן לנייר 4000 צץ רץ ומתקן לנייר גליל – אוטוקאט. המיוצר באופן תדיר אצל חברות רבות במשק כמו חוגלה או קימברלי וטורק וחברות נוספות בשוק.

לאחר שחקרנו ובדקנו באופן מעמיק את השוק בארץ ובעולם הביאה חברתינו מיוחד שעונה על מטרתו גם לציבור שומרי המצוות. ובעצם פותר במתקן אחד את הצורך גם לימי השבוע וגם לשבת. מוצר יחודי זה נקרא בשם נייר בקיפול זד (קיפול Z) או נייר בקיפול N שהסברו נגזר מהיותו מקופל ל3 ולא ל2.

אך עיקר יחודו היא בכך שהוא מיוצר ממאה אחוז תאית דו שכבתי עבה וסופג ועמידה ברטיבות פי 3 מכל הניירות האחרות בשוק. וחוסך בשימוש חצי מכמות הנירות ונהיה לטרנד בהמון משרדים, קליניקות, מרפאות, גני ילדים ומוסדות חינוך.

חברת צץ רץ הביאה גם מוצר משלים לנייר זה – מתקן קומפקטי ויפיפה להנאת הלקוחות ולרווחתם.

פנייתך התקבלה בהצלחה!

נציגנו יחזרו אליך בהקדם